Minőségbiztosítási technikus

Job ID:  1722
Hely:

Debrecen, HU

A munkakörhöz tartozó feladatok:

Hibás termékek elemzése
A gyártási folyamatok nyomon követése és támogatása
5S standardok alkalmazása és betartása
Részvétel a prototípus-, szériagyártás és mintagyártás folyamataiban
Eszkaláció a minőségi problémák esetében
A gyártásban lévő mutatószámok támogatása, nyomon követése és fejlesztése
Belső hibaköltségek elemzése és a hibaokok feltárása
Alkalmazkodás a törvényi és egyéb követelményekhez, beleértve a minőségirányítási és környezetirányítási rendszer követelményeit,
   a belső szabályokat és a vonatkozó vevői követelményeket
Vevői érdekek képviselete a munkavégzés során

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség
Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat, de műszaki területen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk
Mechanikai és mechatronikai folyamatok ismerete
Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
Ms Office biztos ismerete
Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
Jó problémamegoldó készség
Stressztűrő képesség és proaktivitás
Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Tudod, hogy miért érdemes még bennünket választanod? Elmondjuk!

Happy Friday: minden hónapban választunk egy pénteki napot, amikor különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel
       kedveskedünk a kollégáinknak

Gyümölcsnap: legalább havonta egyszer friss gyümölcsökkel vitalizáljuk a kollégáinkat
Kávé és teafogyasztás: nálunk minden kolléga ingyen ihat kávét és teát, sőt, több opció közül is választhatnak
Szolgáltatási kedvezményrendszer: kollégáink számos helyi szolgáltatónál vehetnek igénybe kedvezményeket a belépőkártyájuk felmutatásával
Táboroztatási támogatás: tudjuk, hogy mekkora nehézséget okoz a nyári szünetben a gyerekfelügyelet megoldása, ezért anyagilag támogatjuk a
   gyermekek táboroztatását
Iskolakezdési hozzájárulás: ezáltal is enyhítjük a gyermekes családokra nehezedő anyagi terheket, hogy az iskolakezdés mindenki számára
   kellemes élmény maradjon
Vállalati buszjárat: a műszakokhoz igazdó buszjáratokkal segítjük a kollégáink munkába járását
Elektromos töltőállomások: az elektromos meghajtású járművel érkező kollégák ingyen tölthetik fel nálunk az autójukat, motorjukat
Családi nap: egy közösségépítő nap, amikor minden a családról szól; a programokról, ételről és italról mi gondoskodunk, a kollégáknak csak jól
   kell érezniük magukat
Zöld Hét kihívás: egy teljes héten keresztül közösen mutatjuk meg a nagyvilágnak, hogy mit teszünk a környezetünk megóvása érdekében
Sport & Egészség hét: sportolási lehetőséggel, edukációs előadásokkal, szűrővizsgálatokkal hívjuk fel a figyelmet az egészséges életmód
   fontosságára
Moziestek: évente négy alkalommal közös filmnézésre invitáljuk a kollégáinkat, a mozijegyet mi álljuk
Focicsapat: csapatunk a helyi kispályás labdarúgó bajnokságban képviseli vállalatunkat, de a budapesti Automotive Football Cup és a
   debreceni Deutsche League küzdelmeiben is részt veszünk
Bringa Klub: a közösen meghatározott hétvégi napokon kétkerékre pattanunk és különböző hosszúságú biciklitúrákon kapcsolódunk ki közösen

A Vitesco Technologies a fenntartható mobilitást szolgáló modern hajtástechnológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója. Az elektromos, hibrid és belső égésű hajtásokhoz használható intelligens rendszermegoldásokkal és alkatrészekkel a Vitesco Technologies tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé teszi a mobilitást. A termékportfólió elektromos hajtásokat, elektronikus vezérléseket, érzékelőket és működtetőket, valamint kipufogógáz-utókezelési megoldásokat tartalmaz. 2022-ben a Vitesco Technologies 9,07 milliárd euró értékben értékesített, 50 telephelyén az alkalmazottai száma megközelíti a 38 ezret. A Vitesco Technologies központja a németországi Regensburgban található.