A Vitesco Technologies 2024. október 1-jével egyesül a Schaefflerrel, hogy egy vezető hajtástechnológiai vállalatot hozzon létre. Miközben ez az átalakulás folyamatban van, továbbra is elkötelezettek maradunk a jelenlegi projektjeink és a folyamatos növekedésünk támogatására a tehetségek felvétele mellett. Arra bátorítunk, hogy jelentkezz erre a pozícióra, és alakítsd velünk a holnapot.

Raktári koordinátor

Job ID:  37220
Hely:

Debrecen, HU

Job Flexibility:

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A raktár napi munkafolyamatainak felügyelete műszakvezetők támogatása
  • Napi raktári gemba walk, a problémás területek feltérképezése, akciólisták létrehozása és követése
  • Aktív részvétel a raktárat érintő stratégiai projektekben, együttműködés a projektcsapatok tagjaival
  • Felelős a projekthez kapcsolódó erőforrások tervezéséért, beszerzéséért
  • Megbeszélések szervezése társterületekkel, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Külső-belső ellenőrzéseken, auditokon való részvétel
  • Az áruk és anyagok átvételének, tárolásának és időben történő kiszállításának koordinálása
  • A raktári emelőgép karbantartás tervezése, ütemezése, nyomon követése
  • A munkavédelmi előírások szigorú betartatása a felelősségi területen
  • A raktári csapaton belüli és kívüli kapcsolatok erősítése a raktárban dolgozó kollégák kompetenciáinak fejlesztése érdekében

Elvárások:

  • Minimum 3 év raktári tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek
  • Kiemelkedő koordinációs és szervezési készség
  • Proaktív személyiség csapatmunka szellemmel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • SAP rendszer használatának tapasztalata előnyt jelent

A Vitesco Technologies a tiszta mobilitást szolgáló modern hajtástechnológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója. Az elektromos, hibrid és belső égésű hajtásokhoz használható intelligens rendszermegoldásokkal és alkatrészekkel a Vitesco Technologies tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé teszi a mobilitást. A termékportfólió elektromos hajtásokat, elektronikus vezérléseket, érzékelőket és működtetőket, valamint kipufogógáz-utókezelési megoldásokat tartalmaz. 2023-ban a Vitesco Technologies megközelítőleg 9,23 milliárd euró értékben értékesített, és közel 35,500 munkavállalót foglalkoztat 50 telephelyén. A Vitesco Technologies központja a németországi Regensburgban található.