Termeléstámogató technikus

Job ID:  30827
Hely:

Debrecen, HU

A munkakörhöz tartozó feladatok:

Back-end összeszerelő, valamint teszt sorok kialakításában való részvétel
Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok elvégzése automatizált gyártósorokon
5S szabályok betartása a gyártási területen
Mérnökök támogatása a területi ciklusidő csökkentésében
Prototípus- és mintagyártási folyamat kialakítása
Műszaki problémák jelzése a műszakvezető felé
Problémamegoldási folyamat aktív támogatása

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség (mechatronikai, elektronikai, pneumatikai ismeretek)
Termelési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Autóipari szabványok ismerete (IPC szabvány)
Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
Modern minőségügyi módszerek ismerete (Halszálka diagram, Pareto diagram)
Microsoft Office felhasználói ismeretek
Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
Jó tervező- és szervezőképesség
Stressztűrő képesség és proaktivitás
Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Tudod, hogy miért érdemes még bennünket választanod? Elmondjuk!

Happy Friday: minden hónapban választunk egy pénteki napot, amikor különböző tematikákhoz kapcsolódó
   étel- és italkülönlegességekkel kedveskedünk a kollégáinknak
Gyümölcsnap: legalább havonta egyszer friss gyümölcsökkel vitalizáljuk a kollégáinkat
Kávé és teafogyasztás: nálunk minden kolléga ingyen ihat kávét és teát, sőt, több opció közül is választhatnak
Szolgáltatási kedvezményrendszer: kollégáink számos helyi szolgáltatónál vehetnek igénybe kedvezményeket a
   belépőkártyájuk felmutatásával
Táboroztatási támogatás: tudjuk, hogy mekkora nehézséget okoz a nyári szünetben a gyerekfelügyelet
   megoldása, ezért anyagilag támogatjuk a gyermekek táboroztatását
Iskolakezdési hozzájárulás: ezáltal is enyhítjük a gyermekes családokra nehezedő anyagi terheket, hogy az
   iskolakezdés mindenki számára kellemes élmény maradjon
Vállalati buszjárat: a műszakokhoz igazdó buszjáratokkal segítjük a kollégáink munkába járását
Elektromos töltőállomások: az elektromos meghajtású járművel érkező kollégák ingyen tölthetik fel nálunk az
   autójukat, motorjukat
Családi nap: egy közösségépítő nap, amikor minden a családról szól; a programokról, ételről és italról mi
   gondoskodunk, a kollégáknak csak jól kell érezniük magukat
Zöld Hét kihívás: egy teljes héten keresztül közösen mutatjuk meg a nagyvilágnak, hogy mit teszünk a
   környezetünk megóvása érdekében
Sport & Egészség hét: sportolási lehetőséggel, edukációs előadásokkal, szűrővizsgálatokkal hívjuk fel a
   figyelmet az egészséges életmód fontosságára
Moziestek: évente négy alkalommal közös filmnézésre invitáljuk a kollégáinkat, a mozijegyet mi álljuk
Focicsapat: csapatunk a helyi kispályás labdarúgó bajnokságban képviseli vállalatunkat, de a budapesti
   Automotive Football Cup és a debreceni Deutsche League küzdelmeiben is részt veszünk
Bringa Klub: a közösen meghatározott hétvégi napokon kétkerékre pattanunk és különböző hosszúságú
   biciklitúrákon kapcsolódunk ki közösen

A Vitesco Technologies a fenntartható mobilitást szolgáló modern hajtástechnológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója. Az elektromos, hibrid és belső égésű hajtásokhoz használható intelligens rendszermegoldásokkal és alkatrészekkel a Vitesco Technologies tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé teszi a mobilitást. A termékportfólió elektromos hajtásokat, elektronikus vezérléseket, érzékelőket és működtetőket, valamint kipufogógáz-utókezelési megoldásokat tartalmaz. 2022-ben a Vitesco Technologies 9,07 milliárd euró értékben értékesített, 50 telephelyén az alkalmazottai száma megközelíti a 38 ezret. A Vitesco Technologies központja a németországi Regensburgban található.