MUNKAKÖRNYEZETED A VITESCO TECHNOLOGIES-NÁL

Szenvedélyesek, partnerek és úttörők vagyunk ahogyan a célunk, a tiszta és fenntartható mobilitás felé törekszünk. De nemcsak elektromos termékeink nyújtanak intelligens megoldásokat, hanem különböző juttatásaink is, melyet biztosítunk munkavállalóinknak, hogy megtalálhassák az egyensúlyt munka és a magánélet között.

IDŐMODELLEK

A részmunkaidős és rugalmas munkaidő olyan struktúrák, amelyek segítik munkavállalóinkat megteremteni az egyensúlyt munka és magánélet között. Nálunk Te döntöd el, hogy korlátozott ideig, vagy véglegesen szeretnéd-e csökkenteni munkaidődet. Karrieroldalunkon megtalálható egy kifejezetten erre készült szűrő, mely segít megtalálni részmunkaidős lehetőségeinket.

MOBIL MUNKA

Dolgozz bárhol, ahol számodra megfelel. Otthon az asztalodnál, a vonaton, vagy bárhol, ahol jól érzed magad. Ez a mobil munka a Vitesco Technologies-nál. A lehetőség, hogy dönts, honnan dolgozol, segít munkatársainknak megtalálni a megfelelő egyensúlyt munka és magánélet között. A Vitesco Technologies-nál minden munkavállalónak megvan a lehetősége arra, hogy otthonról dolgozhasson, amennyiben az összeegyeztethető a munkakörével.

ALKOTÓSZABADSÁG

Munkatársaink főleg a munkájukról álmodoznak, de időről időre arra vágynak, hogy kitisztíthassák elméjüket, kövessék más álmaikat, vagy új tapasztalatokat szerezzenek. Az alkotószabadság tökéletes lehetőség arra, hogy kövessék ezeket az álmokat, ugyanakkor megmaradjon biztonságos munkahelyük. Könnyedén megteheted, ha előre félreteszel valamennyit a fizetésedből, amelyet a szabadság idején fizetnek ki. A szerződésed és juttatásaid ezidő alatt zavartalanul megmaradnak.

  • Mobile Work - Flexibility that counts

    "I highly appreciated to start in part-time after my maternity leave and to have the opportunity to work from home whenever I want. This gives me and my family the possibility to smoothly get used to the new situation, before restarting in full time."

    Vera Polland, Senior Vice President Business Development & Strategy

  • Part Time

    "Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet."

    Martina Mustermann, Electrical Engineer, VT Nuremberg