Maintenance Engineer

Job ID:  35687
Location:

Debrecen, HU

Munkaköri feladatok:

  • Támogatja a TPM bevezetését: - Autonom karbantartás, - Rendszeres karbantartás, - Tréning és minősítés, - Eszköz menedzsment;
  • Meghatározza a specifikus felelősségeket, munka utasításokat és a rendszert, amellyel a karbantartási tevékenységek követhetőek, kiértékelhetőek és riportálhatóak;
  • Felelős a TPM feladatok szervezéséért annak érdekében, hogy a terv megvalósuljon és megfelelően legyen dokumentálva;
  • Felelős a TPM folyamatok folyamatos fejlesztéséért;
  • Felelős a kopó- és csere alkatrészek kezeléséért, listázásáért a hozzá tartozó berendezéseknek;
  • Felelős a hozzá tartozó gépek technikai rendelkezésre állásáért;
  • Tagja és felelős a Vitesco és TechNet karbantartás releváns kapcsolatrendszerének, a lokális és globális standardok kialakításáért;
  • Aktívan részt vesz a TPM feladatok elvégzésében, továbbá támogatja a TPM csapat munkáját;
  • Felelős a mérnökök technikai eligazításáért a karbantartási terv megvalósulása érdekében;
  • Felelős lehetséges költségcsökkentő fejlesztések felismeréséért;
  • Felelős operátorok, technikusok, mérnökök oktatásáért;
  • Felelős riportálni a közvetlen felettesének és az érintett területeknek a jövőbeni feladatokról, fejlesztésekről a saját hatáskörében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség gépészmérnök, mechatronikai vagy villamosmérnök területen
  • Minimum 3 év gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (Gépjármű ipar)
  • Gépjármű ipari minőségi standardokban való jártasság
  • Gyakorlati értelmezése a TPM filozófiának
  • Elektronikában, elektrotechnikában, automatizálásban szerzett tudás
  • Rugalmas, problémamegoldó készség
  • Nyitott a modern technológia irányába
  • MS Office és SAP haladó szintű használata
  • Kiváló szervezőképesség és kommunikáció készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Happy Friday: minden hónapban választunk egy pénteki napot, amikor különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskedünk a kollégáinknak

Gyümölcsnap: legalább havonta egyszer friss gyümölcsökkel vitalizáljuk a kollégáinkat

Kávé és teafogyasztás: nálunk minden kolléga ingyen ihat kávét és teát, sőt, több opció közül is választhatnak

Szolgáltatási kedvezményrendszer: kollégáink számos helyi szolgáltatónál vehetnek igénybe kedvezményeket a belépőkártyájuk felmutatásával

Táboroztatási támogatás: tudjuk, hogy mekkora nehézséget okoz a nyári szünetben a gyerekfelügyelet megoldása, ezért anyagilag támogatjuk a gyermekek táboroztatását

Iskolakezdési hozzájárulás: ezáltal is enyhítjük a gyermekes családokra nehezedő anyagi terheket, hogy az iskolakezdés mindenki számára kellemes élmény maradjon

Vállalati buszjárat: a műszakokhoz igazdó buszjáratokkal segítjük a kollégáink munkába járását

Elektromos töltőállomások: az elektromos meghajtású járművel érkező kollégák ingyen tölthetik fel nálunk az autójukat, motorjukat

Családi nap: egy közösségépítő nap, amikor minden a családról szól; a programokról, ételről és italról mi gondoskodunk, a kollégáknak csak jól kell érezniük magukat

Zöld Hét kihívás: egy teljes héten keresztül közösen mutatjuk meg a nagyvilágnak, hogy mit teszünk a környezetünk megóvása érdekében

Sport & Egészség hét: sportolási lehetőséggel, edukációs előadásokkal, szűrővizsgálatokkal hívjuk fel a figyelmet az egészséges életmód fontosságára

Moziestek: évente négy alkalommal közös filmnézésre invitáljuk a kollégáinkat, a mozijegyet mi álljuk

Focicsapat: csapatunk a helyi kispályás labdarúgó bajnokságban képviseli vállalatunkat, de a budapesti Automotive Football Cup és a debreceni Deutsche League küzdelmeiben is részt veszünk

> Bringa Klub: a közösen meghatározott hétvégi napokon kétkerékre pattanunk és különböző hosszúságú biciklitúrákon kapcsolódunk ki közösen

Vitesco Technologies is a leading international developer and manufacturer of cutting-edge drive systems for sustainable mobility. With intelligent system solutions and components for electric, hybrid, and internal combustion drive systems, Vitesco Technologies is making mobility clean, efficient, and affordable. The product portfolio includes electric drives, electronic controls, sensors and actuators, and exhaust gas treatment solutions. In 2022, Vitesco Technologies generated sales of around €9.07 billion and employs a workforce of around 38,000 employees at 50 locations. Vitesco Technologies is headquartered in Regensburg, Germany.