Raktári technikus

Job ID:  36374
Hely:

Debrecen, HU

A munkakörhöz tartozó feladatok:

> Beérkező anyagok, termékek átvétele a szállítmányozótól, beérkezett szállítmányok mennyiségi ellenőrzése, kicsomagolása, anyagok könyvelése (SAP), előkészítés minőségi átvételhez.
 > Anyagok előkészítése kiszállításra (címkézés, csomagolás, összekészítés)
 > Kiszállításhoz szükséges dokumentumok létrehozása
 > Problémás beérkezések eszkalálása, eszkalációk nyomon követése.
 > Sérült áru beérkezése esetén eszkaláció és jegyzőkönyv készítés, áru SCM karanténba kerülésének biztosítása

 > Gyártáshoz szükséges segédanyagok előkészítése, címkézésé
 > Alap, selejt és hulladék anyagok kezelése és tárolása a vállalati belső utasítások, valamint a vonatkozó jogszabályok alapján
 > Göngyölegek előírásszerű kezelése, mozgatása és megfelelő nyilvántartása
> Anyag összekészítés gyártási tervnek megfelelően a darabjegyzékek ismeretében.
 > FIFO elv és a beazonosíthatóság, temék nyomonkövetés követelményeinek betartása,
> Az anyagok raktározása során felmerülő esetleges eltérés, sérülés, minőségromlás könyvelése, ezek esetén a megfelelő intézkedések meghozatala

Elvárások:

> Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat

> MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete

> Középfokú végzettség

> Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok

> Jó problémamegoldó készség

> Stressztűrő képesség és proaktivitás

> Több műszakos munkarend vállalása (4 műszak)

> Alapszintű angol nyelvismeret

Tudod, hogy miért érdemes még bennünket választanod? Elmondjuk!

> Happy Friday: minden hónapban választunk egy pénteki napot, amikor különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskedünk a kollégáinknak

> Gyümölcsnap: legalább havonta egyszer friss gyümölcsökkel vitalizáljuk a kollégáinkat

> Kávé és teafogyasztás: nálunk minden kolléga ingyen ihat kávét és teát, sőt, több opció közül is választhatnak

> Szolgáltatási kedvezményrendszer: kollégáink számos helyi szolgáltatónál vehetnek igénybe kedvezményeket a belépőkártyájuk felmutatásával

> Táboroztatási támogatás: tudjuk, hogy mekkora nehézséget okoz a nyári szünetben a gyerekfelügyelet megoldása, ezért anyagilag támogatjuk a

   gyermekek táboroztatását

> Iskolakezdési hozzájárulás: ezáltal is enyhítjük a gyermekes családokra nehezedő anyagi terheket, hogy az iskolakezdés mindenki számára

   kellemes élmény maradjon

> Vállalati buszjárat: a műszakokhoz igazdó buszjáratokkal segítjük a kollégáink munkába járását

> Elektromos töltőállomások: az elektromos meghajtású járművel érkező kollégák ingyen tölthetik fel nálunk az autójukat, motorjukat

> Családi nap: egy közösségépítő nap, amikor minden a családról szól; a programokról, ételről és italról mi gondoskodunk, a kollégáknak csak jól

   kell érezniük magukat

> Zöld Hét kihívás: egy teljes héten keresztül közösen mutatjuk meg a nagyvilágnak, hogy mit teszünk a környezetünk megóvása érdekében

> Sport & Egészség hét: sportolási lehetőséggel, edukációs előadásokkal, szűrővizsgálatokkal hívjuk fel a figyelmet az egészséges életmód

   fontosságára

> Moziestek: évente négy alkalommal közös filmnézésre invitáljuk a kollégáinkat, a mozijegyet mi álljuk

> Focicsapat: csapatunk a helyi kispályás labdarúgó bajnokságban képviseli vállalatunkat, de a budapesti Automotive Football Cup és a

   debreceni Deutsche League küzdelmeiben is részt veszünk

> Bringa Klub: a közösen meghatározott hétvégi napokon kétkerékre pattanunk és különböző hosszúságú biciklitúrákon kapcsolódunk ki közösen

A Vitesco Technologies a fenntartható mobilitást szolgáló modern hajtástechnológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója. Az elektromos, hibrid és belső égésű hajtásokhoz használható intelligens rendszermegoldásokkal és alkatrészekkel a Vitesco Technologies tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé teszi a mobilitást. A termékportfólió elektromos hajtásokat, elektronikus vezérléseket, érzékelőket és működtetőket, valamint kipufogógáz-utókezelési megoldásokat tartalmaz. 2022-ben a Vitesco Technologies 9,07 milliárd euró értékben értékesített, 50 telephelyén az alkalmazottai száma megközelíti a 38 ezret. A Vitesco Technologies központja a németországi Regensburgban található.